DIŞ ÜNİTELER

YENİ NESİL MHI KX6 VRF ÇOKLU KLİMA SİSTEMLERİ

01Mitsubishi Heavy Industries (MHI) bir asırlık deneyimi ile bu tarihe kadar geliştirmiş olduğu ileri klima teknolojilerine bir yenilik daha ekleyerek KX Serisi Yeni Nesil VRF klima sistemlerini geliştirmiştir. Yeni nesil KX6 serisi VRF klimalarda ozonla dost ve yüksek performansa sahip yeni nesil soğutucu akışkan R410A ve DC Inverter teknolojisi gibi diğer birçok ileri teknoloji başarı ile kullanılmıştır. Yeni KX6 serisinde, toplamda 1000 m bakır borulama limiti, bir dış ünite grubuna 80 iç üniteye kadar bağlantı imkanı, soğutmada 4.00 ısıtmada ise 4.33 gibi yüksek COP değerleri, geliştirilmiş özelliklerde geniş iç ünite seçenekleri ve yenilenmiş kontrol teknolojileri ile sektörün üst sınırları yeniden belirlenmiştir.

03KX6 serisi sektördeki rakiplerinden farklı olarak tamamı DC Inverter kontrollü olan kompresörlerle donatıldığı ve hiç sabit hızlı kompresör içermediği için özellikle düşük işletme ve bakım maliyetleri ile ön plana çıkmaktadır. Günümüzde bir iklimlendirme sisteminden beklenen minimum enerji harcaması, esnek tasarım imkanı ve borulama limitleri, montaj kolaylığı ve fonksiyonelliği ile yatırım ve işletme maliyetlerini en aza indirerek yatırımcıların öncelikli tercihi olmuştur.

0003“Bizim Teknolojimiz, Sizin Yarınlarınız” sloganıyla yola çıkan ve teknolojiden gelen gücünü tüm konfor beklentileri karşılamak üzere ürünlerine yansıtan, Türkiye’nin VRF klima sistemlerinde lider markası MHI, FORM A.Ş. öncülüğünde kusursuz ürün ve hizmet anlayışı, deneyimli ve uzman kadrosuyla sektörde damgasını vurmaya devam etmektedir.

Temel olarak yeni nesil MHI KX VRF klima sistemleri iki borulu Heat Recovery serisi – KX6, üç borulu ısı geri kazanımlı Heat Pump serisi – KXR6, yüksek kot farkları için özel geliştirilmiş High Head serisi – KXB6 ve yüksek sıcaklık şarları için özel geliştirilmiş Tropik Heat Pump serisi – KXH6 olmak üzere dört temel seriden oluşmaktadır.

ÜRÜN KATALOGLARINI İNCELEYİN

1 2 3 4