KX6 SİSTEM ÜSTÜNLÜKLERİ

hassas_kapasite
KX serisinin sahip olduğu eşsiz teknoloji ve tamamı inverter kompresörler ile donatılmış dış üniteler ile %4 – %110 aralığında oransal kapasite kontrolü yapılır.
enerji_tasarrufu

DC Inverter kompresör kontrolü ve geliştirilmiş ısı eşanjör performansı 8 HP modeli için soğutmada 4.00 ve ısıtmada 4.33 verim değerleri ile sektördeki en üst seviyelere ulaşılmıştır.

kompakt

8HP’den 24HP’ye kadar tek dış ünite ile çözüm ve standart 0.972 m2 taban alanı ile rakipsiz montaj kolaylığı sağlanmıştır. Kompakt tasarımı sayesinde tek bir modül ile sektörün en yüksek kapasite (68 kW) değerine ulaşılmıştır.

benzersiz

Geniş iç ünite yelpazesi (83 model) ve sektörün en kompakt kanallı tip klimaları ile benzersiz tasarım imkanları sunar

esnek_borulama

Uzun borulama (160 m) ve yüksek toplam boru uzunluğu (1000 m) mesafesi sayesinde, tasarım esnekliği sağlanmıştır.

maksimum-calisma

-20 C’de ısıtma ve +50 C’de soğutma yapabilme özellikleri ile zorlu çalışma şartlarında bile kesintisiz konfor sunar.

kolay-kullanim

Otellerden iş merkezlerine, villalardan rezidanslara kadar çeşitli büyüklükteki yapılarda, farklı yönetim ihtiyaçlarını karşılayan kullanıcı dostu gelişmiş kontrol sistemleri ile donatılmıştır.

guvenirlik

Kompresörlerin rotasyonlu çalıştırılarak çalışma sürelerinin eşitlenmesi ile gereksiz yüklenmeler ortadan kalkar ve kompresörün kullanım ömrü artar. Inverter kompresörler kullanıldığı için, rotasyon sırasında aşırı yük oluşması önlenir, böylece dış ünitelerin ve kompresörlerin ömürleri standart VRF sistemlerinden daha uzun olmaktadır.

kucuk_boru

Ozon dostu soğutucu akışkan R 410 A gazının kullanılmasıyla daha küçük çaplı bakır boru kullanımı ve düşük maliyetli borulama mümkün olmuştur.

yedekleme

Dış ünitelerde birden fazla kompresör bulunduğu için herhangi bir kompresörün arızalanması durumunda diğer kompresör veya diğer modüller acil durum çalışmasına devam ederek yedekleme çalışması yaparlar.